News

«Парад Націй» 2017. Як це було…

«Парад Націй», присвячений сторіччю української дипломатії

Редакцією міжнародного дипломатичного журналу Fashion of Diplomacy 13 грудня  2017 року у приміщенні Freedom Event Hall було проведено  вперше в історії незалежної України благодійну подію «Парад Націй», присвячену сторіччю української дипломатії.

У благодійному заході прийняли участь представники вітчизняної політичної та дипломатичної еліти, представники дипломатичного корпусу, акредитовані у нашій державі, представники ділових та мистецьких кіл. На заході було представлено понад 20 країн, зокрема – Азербайджан, Аргентина, Греція, Грузія,  Казахстан, Корея, Кіпр, Китай, Литва, Індія, Індонезія, Ірак, Іран, ОАЄ, Палестина, Румунія, Саудівська Аравія, Туреччина, Узбекистан, Японія

Окрім, власне, проведення урочистостей з нагоди створення української дипломатичної служби, благодійний захід переслідував декілька цілей, зокрема – познайомити українців з культурою інших держав, іноземців –  з українською культурою та зібрати кошти для  тих, хто потребує допомоги.

Захід було розпочато народною артисткою України Оксаною Білозір, яка виконала пісню «Україночка», створивши чарівну та святкову атмосферу у залі.

Потім  із привітальним словом виступила  головний редактор нашого видання Анна  Авраменко, яка привітала усіх присутніх зі сторіччям вітчизняної зовнішньополітичної служби та наголосила на тому, що подібні благодійні заходи відбуваються у багатьох країнах світу й що проводячи свій власний « Парад Націй», Україна робить важливий крок на шляху інтеграції  до цивілізованого світу.

Володимир Огризко та Костянтин Грищенко привітали послів та дипломатів

“Парад Націй” 2017. Фотограф: Юрій Бондарєв

Анна Авраменко передала слово колишнім міністрам закордонних справ України – Володимиру Огризку, якій очолював Міністерство закордонних справ України у 2008-2010 роках  та Костянтину Грищенко, який перебував на цій посаді  від 2003 до 2005 року.

Анна Авраменко
“Парад Націй” 2017. Фотограф: Юрій Бондарєв

Пан Огризко у своєму виступі, зокрема,  нагадав про те, що цьогоріч не лише Україна святкує  соту річницю своєї дипломатичної служби, але й Фінляндія святкує сторіччя своєї незалежності – якщо сто років тому українці не були б роз’єднані, то й ми могли б святкувати у 2017 сто років нашої незалежності. Втім, сумувати не варто, зазначив колишній міністр наголосивши на тому, що Україна впевнено крокує шляхом євроінтеграції – пори економічні проблеми  та війну.

Костянтин Грищенко подякував нашій редакції за проведення «Параду Націй» вперше в Україні та наголосив на тому, що за сто років українська дипломатія пройшла нелегку, але славну путь й наразі гідно та ефективно відстоює інтереси України на міжнародній арені.

На сцену вийшла 21 країна світу

Після цих важливих та зворушливих промов, ведучий  «Параду Націй», відомий український актор та шоумен Юрій Горбунов запрошував на сцену представників кожної з країн-учасниць.   Кожна з них, окрім відеопрезентації, показувала гостям благодійного заходу концертний номер, присвячений її національній культурі. Аргентина та Індонезія, Литва та Китай, Греція та Казахстан, Індія та Туреччина,  Корея та Румунія,  Об’єднані Арабські Емірати та Палестина, Узбекистан тощо – всі вони  нагадали нам наскільки розмаїтим та чудовим є світ, у якому ми всі живемо.

Україну було репрезентовано на « Параді Націй» показом українського національного одягу, старовинних вишиванок із колекції відомого мецената та колекціонера Тараса Демкури, виступом фольклорного танцювального колективу «Веснянка» й дитячого хору продюсерського центру «Paradiz», у якому   виступили учасники шоу-програми  «Голос  Діти».

Також, у концертній програмі взяли участь гурт Freedom Music Band та відома українська оперна співачка Сусанна Чехоян, як є представницею культурною дипломатії, оскільки вона активно пропагує українську культуру в Австрії та в інших країнах Європи.

Всі фото можна знайти на офіційній сторінці у фейсбук

У межах заходу було проведено благодійний аукціон. Кошти зібрані на аукціоні було направлено до школи-інтернату І-ІІІ ступенів у місті Щастя на Луганщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *