Артисти "Параду Націй" 2019

Євгеній Хмара

Євгеній Хмара буде представляти Україну на Міжнародному благодійному вечері “Парад Націй” 2019.

Євгеній Хмара – український Моцарт, піаніст – віртуоз, brand face Volvo Ukraine, володар статусу Yamaha Artist і Голлівудської премії імпровізаторів.

Євгеній – український композитор і піаніст, який створює унікальні музичні шоу, де майстерно з’єднують інструментальну музику з елементами року, Dub – Step і танцювальних ритмів.

Він записав чотири студійні альбоми і в даний момент працює над випуском п’ятого. Виступав на одній сцені з легендарним Дідьє Маруані, групою Space, Alessandro Safina, Pupo, Sonique, О. Скрипка, К. Меладзе, Sonique (France), Barbara Tucker (USA) та іншими.

Географія концертної діяльності музиканта не має меж: сцена «Палацу Україна», НСК «Олімпійський», виступ в рамках Roma Fashion Week (Італія), на конкурсі краси «Miss Ukrainian Canada» (Канада), відкриття автосалону Maserati (Кіпр), автосалону Jaguar (Україна) – це далеко не повний перелік місць, де звучить мелодія української душі в його виконанні.

Часом легка і казкова, часом драматична за своєю потужністю, музика Євгенія Хмари завжди заворожує і занурює слухача в особливу атмосферу, де неможливе – можливо, чудеса обов’язково трапляються, а життя наповнюється новими смислами і фарбами.

Євгеній активно підтримує соціальні проекти і регулярно проводить концерти для дітей з особливими потребами.

Таміла Джоніївна Гваджаіа

Таміла Джоніївна Гваджаіа Таміла Джоніївна Гваджаіа, яка буде презентувати неперевершену Грузію та Україну.

Дебют Таміли Гваджаіа відбувся більше 20 років тому і за цей час вона неодноразово завойовувала звання Дипломанта, Лауреата Всеукраїнських, міжнародних фестивалів-конкурсів. Володар Гран-Прі першого всеукраїнського міжнаціонального конкурсу молодих виконавців естрадної пісні «Віра, Надія, Любов». Є постійною учасницею всеукраїнського фестивалю грузинської культури «В дружбі народжується єдність».

Головною метою творчої діяльності Таміли Джоніївни Гваджаіа – є сприяння розвитку відносин між Україною та Грузією у сфері культури.

71569209_2411928282415537_8703080682164846592_n

Якщо у вас є питання, напишіть нам листа:

info@parad.com.ua

Гаряча лінія:

+38 (044) 228 06 48

© 2017 – 2019, Parad of Nations – International cultural and charity evening