Артисти "Параду Націй" 2019

Євгеній Хмара

Євгеній Хмара буде представляти Україну на Міжнародному благодійному вечері “Парад Націй” 2019.

Євгеній Хмара – український Моцарт, піаніст – віртуоз, brand face Volvo Ukraine, володар статусу Yamaha Artist і Голлівудської премії імпровізаторів.

Євгеній – український композитор і піаніст, який створює унікальні музичні шоу, де майстерно з’єднують інструментальну музику з елементами року, Dub – Step і танцювальних ритмів.

Він записав чотири студійні альбоми і в даний момент працює над випуском п’ятого. Виступав на одній сцені з легендарним Дідьє Маруані, групою Space, Alessandro Safina, Pupo, Sonique, О. Скрипка, К. Меладзе, Sonique (France), Barbara Tucker (USA) та іншими.

Географія концертної діяльності музиканта не має меж: сцена «Палацу Україна», НСК «Олімпійський», виступ в рамках Roma Fashion Week (Італія), на конкурсі краси «Miss Ukrainian Canada» (Канада), відкриття автосалону Maserati (Кіпр), автосалону Jaguar (Україна) – це далеко не повний перелік місць, де звучить мелодія української душі в його виконанні.

Часом легка і казкова, часом драматична за своєю потужністю, музика Євгенія Хмари завжди заворожує і занурює слухача в особливу атмосферу, де неможливе – можливо, чудеса обов’язково трапляються, а життя наповнюється новими смислами і фарбами.

Євгеній активно підтримує соціальні проекти і регулярно проводить концерти для дітей з особливими потребами.

Таміла Джоніївна Гваджаіа

Таміла Джоніївна Гваджаіа Таміла Джоніївна Гваджаіа, яка буде презентувати неперевершену Грузію та Україну.

Дебют Таміли Гваджаіа відбувся більше 20 років тому і за цей час вона неодноразово завойовувала звання Дипломанта, Лауреата Всеукраїнських, міжнародних фестивалів-конкурсів. Володар Гран-Прі першого всеукраїнського міжнаціонального конкурсу молодих виконавців естрадної пісні «Віра, Надія, Любов». Є постійною учасницею всеукраїнського фестивалю грузинської культури «В дружбі народжується єдність».

Головною метою творчої діяльності Таміли Джоніївни Гваджаіа – є сприяння розвитку відносин між Україною та Грузією у сфері культури.

71569209_2411928282415537_8703080682164846592_n

Дарина Галицька

Дарина Галицька – артистка Творчого об’єднання PARADIZ. Півфіналістка проекту «Голос Діти» (команда Наталії Могилевської) 2015. Дарина так само є переможницею конкурсу Дитячий Слов’янський Базар 2015 року, володаркою гран-прі вокального конкурсу в Ізраїлі «Середземне море» 2016, Гран-прі вокального конкурсу в Тунісі на фестивалі PARADISE HOLIDAY 2017 , в рамках церемонії нагородження “Майбутнє Нації”. була вшанована титулом “талановитих дітей України” 2017, володарка гран-прі в своїй категорії Міні Міс Україна 2018, Володарка титулу «Міні Міс Південно-Схід» 2018, Фіналістка проекту Музична академія Євробачення 2014.

Grohotsky

Обкладинка журналу “Viva”! Входить в рейтинг “ТОП-10 Нових облич шоу-бізнесу України”.

Переможець в телепроекту “Голос країни-4”. Володар Гран-прі Британського міжнародного вокального конкурсу «Stars of the Albion-2019» у Лондоні. Переможець у всеукраїнському музичному проекті “Ukrainian Song Project / Українська пісня”, фінал якого відбувся на стадіоні “Арена Львів”.

Вміння виконувати різні музичні стилі – від рокових композицій до класичних, свідчить про його універсалізм, талант і неабиякі вокальні дані, про що писали музичні критики і висловлювалися метри українського шоу-бизнесу. Після перемоги на шоу виступає на НСК “Олімпійський” в Києві та на стадіоні “Металіст” в Харкові, у рамках концертного туру групи “Океан Ельзи”.

У червні 2016 Grohotsky представляє Україну на міжнародному вокальному конкурсі в Азербайджані – “Youthvision 2016”. Серед 20 країн Ігор здобуває перемогу і отримує Гран-прі конкурсу.
У 2018 виступає з міні туром в Лондоні, а на початку 2019 в Торонто.

На даний час активно працює над своїм сольним проектом – GROHOTSKY. Його авторські пісні звучать на радіостанціях і ТВ каналах країни.

Pianoбой

Pianoбой – особливий талант, який розсуває рамки і ламає стереотипи. На його дивно потужні музично і енергетично концерти із задоволенням ходить не тільки молодь, а й слухач постарше.

«Pianoбой – це великою мірою місток між поколіннями, – говорить Дмитро Шуров. – Не дивлячись на те, що на наших концертах під сценою завжди тусуються студенти і школярі, в залі сидять їхні батьки. Наш слухач – дуже просунутий, зі свіжим мисленням і відмінним смаком в музиці. Я в своїй публіці впевнений більше, ніж в собі. Вони зрозуміють, що саме така велика сцена, як у «Палаці Україна», дасть нам можливість втілити всі наші досить амбітні плани по світу і шоу. Які стереотипи ми вже не ламали, посунемо і цей – що в цьому залі виступають тільки народні та заслужені!»

Якщо у вас є питання, напишіть нам листа:

info@parad.com.ua

Гаряча лінія:

+38 (044) 228 06 48

© 2017 – 2019, Parad of Nations – International cultural and charity evening